Ogłoszenie o naborze na stanowisko: Specjalista Techniczny w Laboratorium Badań Symulacyjnych

Szanowni Państwo, zapraszamy do udziału w rekrutacji!

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Motoryzacji to instytut współtworzący trzecią największą sieć badawczą w Europie. Instytut prowadzi prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie motoryzacji. W ramach swojej działalności Instytut realizuje inwestycje na rzecz utrzymania i rozwoju infrastruktury badawczej w tym aparatury badawczej i pomiarowej.

Zakres obowiązków:

  • udział w badaniach inżynierskich wykonywanych zgodnie z dokumentami normatywnymi,
  • obsługa techniczna stanowisk badawczych,
  • obsługa urządzeń warsztatowych,
  • obsługa i kontrola stanu aparatury badawczej, wykonywanie przeglądów, utrzymanie infrastruktury oraz aparatury w należytym stanie technicznym,
  • prace montażowe zgodnie z instrukcją obsługi,
  • współpraca i innymi jednostkami organizacyjnymi firmy.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub techniczne preferowane kierunki: mechanika lub pokrewne;
  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracach technicznych;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, instrukcji obsługi i schematów technologicznych;
  • umiejętność pracy ze sprzętem kontrolno-pomiarowym oraz sprawne posługiwanie się narzędziami warsztatowymi;
  • sumienność, skrupulatność i dokładność podczas wykonywania powierzonych obowiązków;
  • samodzielność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów;
  • komunikatywność i wysoki poziom kultury osobistej, otwartość na niestandardowe działanie;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • uprawnienia spawalnicze,
  • uprawnienia na wózki jezdniowe,
  • uprawnienia operatora suwnic i wciągarek,
  • uprawnienia SEP.

Oferujemy:

  • elastyczny czas pracy
  • zadaniowy system rozliczania
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego (kursy, studia, szkolenia)
  • dogodną lokalizację oraz komfortowe warunki pracy
  • bezpłatne miejsce parkingowe

Benefity:

  • pakiet socjalny – dofinansowanie do wypoczynku pracowników, dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników, wsparcie finansowe w trudnych sytuacjach, dofinansowanie do kart Medicoversport
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie w korzystnej cenie (odpłatnie)
  • możliwość skorzystania z pakietu opieki medycznej w korzystnej cenie (odpłatnie)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV w terminie do 03 12 2022 r. na adres: praca@pimot.lukasiewicz.gov.pl z dopiskiem „Specjalista Techniczny BLY”.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2019, poz. 1781, z późn. zm.) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

DODATKOWE INFORMACJE
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

W związku z zagrożeniem wywołanym przez SARS-CoV-2 (COVID-19), możliwe jest przeprowadzenie kolejnych etapów naboru w sposób zdalny (online) w ramach wideokonferencji. Aplikowanie na ww. stanowisko oznacza akceptację takiej formy selekcji kandydatów.

Informujemy, że Administratorem danych jest Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Motoryzacji z siedzibą w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 55 . Zgodnie z art. 50 ust. 4 ustawy z dnia 21 lutego 2019 r o Sieci Badawczej Łukasiewicz (Dz.U. 2020 poz. 2098, z późn. zm.) informacje o kandydatach, którzy zgłosili się do naboru, stanowią informację publiczną w zakresie objętym wymaganiami określonymi w ogłoszeniu o naborze. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aktualne oferty pracy:

Nie znaleziono ogłoszeń.