Praktykant w Dziale Promocji

Jeśli lubisz jak dużo się dzieje, a kiedy się nie dzieje, sam inicjujesz tematy… Jeśli nie dla Ciebie praca w korporacji, ale relacje z ludźmi to dla Ciebie podstawa… Jeśli interesujesz się promocją nauki, motoryzacją albo nie znasz się na tym, ale chętnie poznasz te zagadnienia… Wyślij swoje CV do Działu Promocji PIMOT.

Zakres obowiązków:

  • pomoc w bieżących zadaniach działu PR, (m.in. wewnętrzne i zewnętrzne wydarzenia naukowe i promocyjne)
  • prowadzenie firmowego fanpage’a
  • przygotowywanie newsów na stronę firmową i materiałów do newslettera
  • monitorowanie mediów pod kątem tematów dotyczących branży „automotive”
  • przygotowywanie prezentacji, raportów

Wymagania:

  • komunikatywność , dobre  pióro
  • samodzielność
  • znajomość języka angielskiego (poziom min. B2)
  • prawo jazdy kat. B
  • zainteresowanie grafiką komputerową będzie istotnym, dodatkowym atutem!

Dziękujemy za wszystkie aplikacje.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu  z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".