Ogłoszenie o naborze na stanowisko: Specjalista – Promocja i administracja

Szanowni Państwo, zapraszamy do udziału w rekrutacji!

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Motoryzacji to instytut badawczy współtworzący trzecią największą sieć badawczą w Europie. Przedmiotem działania Instytutu jest prowadzenie prac naukowo badawczych i prac rozwojowych w dziedzinie motoryzacji.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Wymiar etatu: 1,0

Liczba stanowisk pracy: 1

Miejsce wykonywania pracy: Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Motoryzacji, ul. Jagiellońska 55, 03-301 Warszawa

Poszukujemy osoby, którą cechuje duża samodzielność, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, sprawna współpraca w zespole i determinacja w realizacji celów.

Opis stanowiska pracy:

Osoba zatrudniona na stanowisku Samodzielnego inżyniera będzie odpowiedzialna za:

  • Tworzenie katalogów produktowych, prezentacji i materiałów marketingowych;
  • Zamawianie i dystrybucja materiałów reklamowych, współpraca z agencjami reklamowymi;
  • Zarządzanie obszarem social media, w tym planowanie i tworzenie treści;
  • Organizacja eventów oraz udziału Instytutu w targach i konferencjach branżowych;
  • Realizowanie zadań z zakresu komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej;
  • Monitorowanie obecności Instytutu w mediach, w tym koordynacja wypowiedzi pracowników Instytutu dla mediów;
  • Koordynowanie wyjazdów zagranicznych pracowników Instytutu;
  • Raportowanie w systemach informacji o nauce i szkolnictwie wyższym (POL-on, PBN);
  • Realizacja zadań związanych z wydawaniem Kwartalnika Naukowego oraz wszelkich zadań  związanych z funkcjonowaniem Sekcji Wydawnictwa Naukowego.
  • Wykonywanie prac administracyjno-biurowych w zakresie współpracy naukowej i promocji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, public relations, dziennikarstwo lub pokrewne);
  • Kreatywność, samodzielność, orientacja na zadania, bardzo dobra organizacja pracy, wysokie umiejętności interpersonalne i umiejętność pracy w grupie;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS-Office;

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość i obsługa programów graficznych;
  • Doświadczenie w obszarze marketingu lub PR
  • Doświadczenie w pracach związanych z wydawaniem czasopism naukowych;
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie;

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Bezpłatne miejsce parkingowe
  • Pakiet socjalny (np. karty Medicoversport, dofinansowanie do wypoczynku pracowników, dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników, wsparcie finansowe w trudnych sytuacjach)
  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie oraz atrakcyjnych pakietów medycznych
  • Możliwość rozwoju zawodowego (studia, szkolenia)
  • Dogodną lokalizację oraz komfortowe warunki pracy
  • Możliwość rozwoju, zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV w terminie
do 16 09 2022 r. na adres: praca@pimot.lukasiewicz.gov.plz dopiskiem „Specjalista – promocja i administracja – Ł-Pimot FP/08/2022”. W tytule wiadomości prosimy podać numer referencyjny ogłoszenia.

Dokumenty:

CV

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sieć Badawcza Łukasiewicz Przemysłowy Instytut Motoryzacji moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 100.) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Dokumenty przesłane po terminie nie będą rozpatrywane

WARUNKI PRACY

Praca biurowa z wykorzystaniem komputera powyżej 4 godzin dziennie.

DODATKOWE INFORMACJE

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Osoby zakwalifikowane do rozmów zostaną powiadomione o ich terminie telefonicznie lub drogą elektroniczną.

W związku z zagrożeniem wywołanym przez SARS-CoV-2 (COVID-19), możliwe jest przeprowadzenie kolejnych etapów naboru w sposób zdalny (online) w ramach wideokonferencji. Aplikowanie na ww. stanowisko oznacza akceptację takiej formy selekcji kandydatów.

Informacja o wyniku naboru na powyższe stanowisko zostanie opublikowana na stronie internetowej Łukasiewicz-PIMOT.

Informujemy, że Administratorem danych jest Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Motoryzacji z siedzibą w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 55 . Zgodnie z art. 50 ust. 4  ustawy z dnia 21 lutego 2019 r o Sieci Badawczej Łukasiewicz (Dz.U. 2020 poz. 2098, z późn. zm.) informacje o kandydatach, którzy zgłosili się do naboru, stanowią informację publiczną w zakresie objętym wymaganiami określonymi w ogłoszeniu o naborze. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.