Ogłoszenie o naborze na stanowisko: Samodzielny inżynier – Machine Learning Engineer for Autonomous Vehicles & ADAS

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Motoryzacji to instytut badawczy należący od 1 kwietnia 2019 roku do Sieci Badawczej Łukasiewicz – trzeciej największej sieci badawczej w Europie. Przedmiotem działania Instytutu jest prowadzenie prac naukowo badawczych i prac rozwojowych w dziedzinie motoryzacji.

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Motoryzacji poszukuje pracownika na stanowisko:

Samodzielny inżynier – Machine Learning Engineer for Autonomous Vehicles & ADAS

Miejsce pracy: Warszawa
Liczba wolnych stanowisk pracy : 1

Obecnie poszukujemy inżyniera ds. Sztucznej Inteligencji do pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole realizującym projekty badawczo-rozwojowych z dziedziny pojazdów autonomicznych. Poszukujemy osoby, którą cechuje duża samodzielność, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, sprawna współpraca w zespole i determinacja w realizacji celów.

Opis stanowiska pracy:

  • Rozwój i tworzenie algorytmów opartych o przetwarzanie i analizę obrazu
  • Rozwój i budowa systemów wykorzystujących metody uczenia głębokiego i widzenia komputerowego
  • Tworzenie, integracja oraz implementacja systemów wspomagających kierowcę (systemy ADAS)
  • Opracowywanie oprogramowania do systemu autonomicznej jazdy pojazdu
  • Tworzenie dokumentacji systemów informatycznych
  • Udział w realizacji projektów B+R

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (tytuł min. inżyniera kierunku mechatronika, automatyka i robotyka, elektronika, informatyka lub pokrewne)
  • Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe
  • Znajomość języków programowania C++ i/lub Python
  • Znajomość zagadnienia uczenia maszynowego, głębokiego i widzenia komputerowego
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z przetwarzaniem i analizą obrazu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Znajomość środowiska Linux
  • Chęć do podejmowania nietypowych wyzwań technicznych
  • Chęć do pracy zespołowej i pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Zainteresowanie nowoczesnymi technologiami w motoryzacji i robotyce

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość bibliotek TensorFlow, Keras, OpenCV, PyTorch
  • Znajomość środowiska ROS
  • Znajomość architektury pojazdów autonomicznych i systemów ADAS
  • Doświadczenie w pracy z czujnikami laserowymi oraz kamerami i przetwarzaniem danych sensorycznych
  • Znajomość GIT
  • Praktyczne doświadczenie z AUTOSAR
  • Udział w komercjalizacji tworzonych rozwiązań i systemów
  • Doświadczenie w sektorze badawczo-rozwojowym
  • Znajomość metodyk Agile/Scrum
  • Doświadczenie w pracy z urządzeniami elektrycznymi i elektronicznymi

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dodatkowe pakiety medyczne
  • Karty Medicoversport
  • Bezpłatne miejsce parkingowe
  • Pakiet socjalny (np. dofinansowanie do wypoczynku pracowników, dofinansowanie do wypoczynku  dzieci pracowników,  wsparcie finansowe w trudnych sytuacjach
  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie
  • Możliwość rozwoju zawodowego (studia, szkolenia)
  • Dogodną lokalizację oraz komfortowe warunki pracy
  • Możliwość rozwoju, zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w terminie do 31-10-2021 na adres: praca@lukasiewicz.pimot.gov.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Motoryzacji z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)”.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Informujemy, że Administratorem danych jest Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Motoryzacji z siedzibą w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 55. Zgodnie z art. 50.4 ustawy z dnia 21 lutego 2019r o Sieci Badawczej Łukasiewicz (DZ.U. 2019 poz. 534) informacje o kandydatach, którzy zgłosili się do naboru, stanowią informację publiczną w zakresie objętym wymaganiami określonymi w ogłoszeniu o naborze. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.