Ogłoszenie o naborze na stanowisko: Inżynier – Automatyk Nowych Technologii w Motoryzacji

Szanowni Państwo, zapraszamy do udziału w rekrutacji!

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Motoryzacji to instytut badawczy współtworzący trzecią największą sieć badawczą w Europie. Przedmiotem działania Instytutu jest prowadzenie prac naukowo badawczych i prac rozwojowych w dziedzinie motoryzacji.

Poszukujemy osoby, którą cechuje duża samodzielność, pozytywne nastawienie do podejmowania wyzwań technicznych i determinacja w realizacji celów.

Opis stanowiska pracy:

Osoba zatrudniona na stanowisku inżyniera będzie odpowiedzialna za:

  • Prace przy wiązkach elektrycznych pojazdów i stanowisk badawczych
  • Dobór komponentów elektrycznych do projektowanych instalacji elektrycznych
  • Projektowanie i wykonywanie instalacji elektrycznej dla pojazdów i stanowisk

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (tytuł zawodowy magistra inżyniera/inżyniera, automatyka, elektryka, robotyka)
  • 3-letnie doświadczenie zawodowe
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i schematów elektrycznych
  • Praktyczna znajomość czujników i sterowników PLC i umiejętność ich programowania
  • Znajomość podstaw oprogramowania LabVIEW
  • Znajomość oprogramowania do sieci CAN  – CANalyzer
  • Znajomość interfejsów komunikacyjnych w automotive: CAN, LIN, FlexRay, MOST
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Chęć do podejmowania nietypowych wyzwań technicznych
  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku i pracy zespołowej

Dodatkowym atutem będzie :

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej,
  • Zainteresowanie branżą electromobility
  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1kV
  • Umiejętność modelowania w programach typu CAD
  • Znajomość oprogramowania ZUKEN, Eplan

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Bezpłatne miejsce parkingowe

  • Pakiet socjalny (np. karty Medicoversport, dofinansowanie do wypoczynku pracowników, dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników,  wsparcie finansowe w trudnych sytuacja
  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie oraz atrakcyjnych pakietów medycznych
  • Możliwość rozwoju zawodowego (studia, szkolenia)
  • Dogodną lokalizację oraz komfortowe warunki pracy
  • Możliwość rozwoju, zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV w terminie do 07.10.2022r. na adres: praca@pimot.lukasiewicz.gov.pl z dopiskiem „ Inżynier – Automatyk RE”

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2019, poz. 1781, z późn. zm.) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

WARUNKI PRACY
Praca biurowa z wykorzystaniem komputera oraz warsztatowa

DODATKOWE INFORMACJE
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

W związku z zagrożeniem wywołanym przez SARS-CoV-2 (COVID-19), możliwe jest przeprowadzenie kolejnych etapów naboru w sposób zdalny (online) w ramach wideokonferencji. Aplikowanie na ww. stanowisko oznacza akceptację takiej formy selekcji kandydatów.

Informujemy, że Administratorem danych jest Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Motoryzacji z siedzibą w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 55 . Zgodnie z art. 50 ust. 4  ustawy z dnia 21 lutego 2019 r o Sieci Badawczej Łukasiewicz (Dz.U. 2020 poz. 2098, z późn. zm.) informacje o kandydatach, którzy zgłosili się do naboru, stanowią informację publiczną w zakresie objętym wymaganiami określonymi w ogłoszeniu o naborze. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.