Ogłoszenie o naborze na stanowisko: Główny Specjalista ds. zamówień publicznych

Szanowni Państwo, zapraszamy do udziału w rekrutacji!

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Motoryzacji to instytut współtworzący trzecią największą sieć badawczą w Europie. Instytut prowadzi prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie motoryzacji. W ramach swojej działalności Instytut realizuje inwestycje na rzecz utrzymania i rozwoju infrastruktury badawczej w tym aparatury badawczej i pomiarowej.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego zgodnie z przepisami o zamówieniach publicznych, w tym pełnienie funkcji Sekretarza Komisji Przetargowej;
  • Opracowywanie specyfikacji warunków zamówienia (w tym wzoru umowy lub istotnych postanowień umowy), korespondencja z wykonawcami, ocena formalna ofert, opracowywanie wezwań do uzupełnień i wyjaśnień, przygotowywanie umów z wybranymi wykonawcami, przygotowywanie i publikacja ogłoszeń, opracowywanie protokołów i wszelkich innych dokumentów wymaganych przepisami prawa oraz regulacjami wewnętrznymi;
  • Opiniowanie i weryfikowanie wniosków komórek organizacyjnych o udzielenie zamówienia publicznego;
  • Bieżące wspieranie komórek organizacyjnych w zakresie stosowania przepisów o zamówieniach publicznych.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie (preferowane kierunki: prawo, administracja);
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z udzielaniem zamówień publicznych po stronie Zamawiającego;
  • Znajomość aktualnych przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych oraz wydanych na jej podstawie aktów wykonawczych;
  • Ukończone kursy lub szkolenia z zakresu udzielania zamówień publicznych na podstawie aktualnie obowiązujących przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych;
  • Znajomość aktualnych zasad i wytycznych dotyczących realizacji i rozliczania projektów współfinansowanych ze środków unijnych oraz kwalifikowalności kosztów;
  • Dobra znajomość MS Office (WORD, EXCEL);
  • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy;
  • Umiejętności myślenia analitycznego;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Odpowiedzialność, samodzielność i dokładność w wykonywaniu zleconych zadań.

Dodatkowym atutem będzie (wymagania dodatkowe):

Umiejętność pracy w systemie zapewniającym obsługę procesu udzielania zamówień publicznych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej SMARTPZP.

Oczekujemy:

  • determinacji w realizacji wyznaczonych celów
  • sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • samodzielności i kreatywności w rozwiązywaniu problemów
  • umiejętności zarządzania zespołem pracowników
  • systematyczności i umiejętności organizacji warunków pracy

Oferujemy:

  • elastyczny czas pracy
  • zadaniowy system rozliczania
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego (kursy, studia, szkolenia)
  • dogodną lokalizację oraz komfortowe warunki pracy
  • bezpłatne miejsce parkingowe

Benefity:

  • pakiet socjalny – dofinansowanie do wypoczynku pracowników, dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników, wsparcie finansowe w trudnych sytuacjach, dofinansowanie do kart Multisport
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie w korzystnej cenie (odpłatnie)
  • możliwość skorzystania z pakietu opieki medycznej w korzystnej cenie (odpłatnie)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV w terminie do 11-02-2022 r. na adres: praca@pimot.lukasiewicz.gov.pl z dopiskiem „Główny specjalista ds. zamówień publicznych”.

DODATKOWE INFORMACJE
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
W związku z zagrożeniem wywołanym przez SARS-CoV-2 (COVID-19), możliwe jest przeprowadzenie kolejnych etapów naboru w sposób zdalny (online) w ramach wideokonferencji. Aplikowanie na ww. stanowisko oznacza akceptację takiej formy selekcji kandydatów.

Informujemy, że Administratorem danych jest Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Motoryzacji z siedzibą w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 55 . Zgodnie z art. 50 ust. 4  ustawy z dnia 21 lutego 2019 r o Sieci Badawczej Łukasiewicz (Dz.U. 2020 poz. 2098, z późn. zm.) informacje o kandydatach, którzy zgłosili się do naboru, stanowią informację publiczną w zakresie objętym wymaganiami określonymi w ogłoszeniu o naborze. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.