Targi Transportex 2017

Przemysłowy Instytut Motoryzacji objął patronatem honorowym Targi Transportu i Spedycji Transportex 2017 oraz towarzyszący im Salon Logistyki i Magazynowania Logistex 2017. Wydarzenia odbędą się w dniach 26-27 kwietnia br. w hali ExpoSilesia w Sosnowcu.

Targi Transportex dzięki swojej formule pozwolą na prezentacje innowacyjnych rozwiązań konstruktorskich wykorzystywanych w branży transportowej oraz stworzą okazję do przedstawienia ofert i osiągnięć firm działających w obszarze transportu i spedycji.

Wydarzeniem towarzyszącym targom Transportex będzie salon Logistyki i Spedycji – Logistex, który przeznaczony będzie w głównej mierze szeroko pojętej logistyce. Istota wydarzenia będzie polegała na kompleksowej prezentacji potencjału firm z sektora logistycznego.

Zarówno targi Transportex, jak i salon Logistex zagwarantują możliwość spotkania w jednym miejscu przedstawicieli firm transportowych i logistycznych, spedytorów, menedżerów transportu, przedstawicieli sektora publicznego oraz deweloperów powierzchni magazynowych.

Podczas targów zostanie zaaranżowana specjalna strefa, w której odbędą się prezentacje na temat optymalizacji procesów logistycznych i leasingu dla branży transportowej oraz bezpłatna konferencja szkoleniowa dla przedstawicieli firm związanych z transportem.  

20.04.2017

Aktualności