kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

Konferencja EuroPOWER

Przemysłowy Instytut Motoryzacji objął patronatem honorowym 25. edycję konferencji EuroPOWER. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń sektora energii w Polsce. Konferencja odbędzie się w dniach 5-6 kwietnia br. w Warszawie.

Konferencja EuroPOWER jest jednym z najważniejszych wydarzeń sektora energetyki w Polsce. Tegoroczna edycja dotyczyła będzie najistotniejszych zmian, które zachodzą w sektorze energii, przygotowywała przedstawicieli branży na wyzwania, które stawia przed nimi polski sektor energetyczny oraz skupi się na przedstawieniu konkretnych rozwiązań dla branży energii.

Jubileuszowa edycja wydarzenia będzie również platformą dialogu pomiędzy przedstawicielami rządu a reprezentantami branży energetycznej i sektorów współtowarzyszących. Zakres tematyczny konferencji przygotowywany jest przez Radę Programową, której przewodzi dr Leszek Juchniewicz. W skład Rady wchodzą prezesi i członkowie zarządów kluczowych dla rynku podmiotów oraz reprezentanci administracji rządowej. 

04.04.2017

Aktualności