kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki

Targi Transportu, Spedycji i Logistyki 2017 są spotkaniem biznesowym producentów i dostawców z przedsiębiorcami branży transportu i komunikacji z Europy Środkowej. Wydarzenie będzie odbywało się w dniach 22-24 marca br. w hali Ptak Expo Warsaw w Nadarzynie. Na targach będzie prezentowany sztandarowy projekt PIMOT-u – „Mobilna Ewakuacyjna Platforma Pływająca”.

Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki są jedną z nielicznych okazji do spotkania producentów i dostawców z przedsiębiorcami branży transportu w tej części Europy. Wydarzenie umożliwia pozyskanie nowych klientów oraz optymalizację procesów w zakresie TSL. Spotkanie umożliwia połączenie sił w celu zwiększenia zdolności konkurowania oraz sprzyja wymianie doświadczeń i wiedzy z zakresu transportu, spedycji i logistyki. W targach weźmie udział około 120 wystawców – w tym Przemysłowy Instytut Motoryzacji. Na stoisku PIMOT-u będzie można podziwiać skonstruowaną w Instyutucie, „Mobilną Ewakuacyjną Platformę Pływająca”.

Podczas targów, oprócz wystaw sprzętu i pojazdów odbędą się również konferencje i sesje plenarne poświęcone kategoryzacji przewożonych ładunków i ich newralgicznym aspektom. Udział w konferencji weźmie przedstawiciel Przemysłowego Instytutu Motoryzacji – Andrzej Caban, który wygłosi referat, pt. „Synchronizacja hamowania zespołów pojazdów”.

Wydarzeniem towarzyszącym Targom Transportu, Spedycji i Logistyki 2017 będą targi WARSAW BUS 2017, w których weźmie udział Dyrektor Przemysłowego Instytutu Motoryzacji, dr inż. Andrzej Muszyński, prof. PIMOT.  

Serdecznie zapraszamy! 

21.03.2017

Aktualności