Targi WARSAW BUS 2017

W dniach 22-24 marca br. w hali Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie odbędą się targi WARSAW BUS 2017. Przemysłowy Instytut Motoryzacji objął wydarzenie patronatem merytorycznym. 

 

Wydarzenie organizowane w hali Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie poświęcone jest branży publicznego transportu zbiorowego. Jest to druga edycja targów, na których spotykają się przedstawiciele instytucji i organizacji zajmujących się transportem publicznym oraz producenci pojazdów, części i wyposażenia używanego w obszarze transportu publicznego. Ubiegła edycja targów zgromadziła około 100 wystawców i 3 000 odwiedzających.

Tegorocznej edycji targów towarzyszyć będą konferencje i panele dyskusyjne z udziałem polskich i zagranicznych ekspertów poświęconych tematowi bezpieczeństwa w przewozach pasażerskich. Uczestnikami panelu „Co jeszcze możemy zrobić dla podniesienia bezpieczeństwa pasażerów w transporcie zbiorowym?” będą przedstawiciele instytucji skupiających swoją działalność w kręgu bezpieczeństwa w transporcie, w tym Dyrektor Przemysłowego Instytutu Motoryzacji, dr inż. Andrzej Muszyński, prof. PIMOT.

W ramach targów odbędą się również pokazy innowacyjnych pojazdów i technologii. Nowością będzie „Pierwsza Ogólnopolska Giełda Autobusów Używanych”. 

20.03.2017

Aktualności