kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

Wizyta Prezesa Agencji Rozwoju Przemysłu

W dniu 15 marca br. Prezes Agencji Rozwoju Przemysłu, Marcin Chludziński złożył wizytę w Przemysłowym Instytucie Motoryzacji. Głównym celem spotkania było zapoznanie z działalnością Instytutu. 

Agencja Rozwoju Przemysłu odgrywa ważną rolę w zwiększaniu konkurencyjności przedsiębiorstw. Od lat pomaga przedsiębiorcom w prowadzeniu i rozwijaniu działalności.  Oferuje wsparcie, które obejmuje produkty finansowe oraz proponuje pozafinansową pomoc w realizacji określonych przedsięwzięć. 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i kompetencjom Agencja Rozwoju Przemysłu podchodzi indywidualnie do oceny projektów, określając szanse biznesowe w różnorodnych obszarach. Agencja współpracuje również z kluczowymi polskimi instytucjami, które wspierają przedsiębiorców oraz zapewniają im wsparcie pod kątem praktycznym i merytorycznym. Wsparcie przedsiębiorców, głównie z obszaru motoryzacji, jest jednym z zadań zapisanych w statucie Przemysłowego Instytutu Motoryzacji.

   

 

 

15.03.2017

Aktualności