kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

Motoryzacyjne święto w Nadarzynie

 

Targi motoryzacyjne Warsaw Moto Show 2016 cieszyły się wyjątkowym zainteresowaniem. Była to II edycja imprezy. Z roku na rok liczba uczestników rośnie. W tym roku swoje stoisko zaprezentował również PIMOT.

 

 

W dniach 18-20 listopada w centrum wystawienniczym Ptak Warsaw Expo można było podziwiać ponad 1000 samochodów. Wśród nich znalazły się motoryzacyjne nowości i pojazdy z lat 20. i 30. ubiegłego wieku. W imprezie wziął udział również flagowy produkt Przemysłowego Instytutu Motoryzacji, Wielofunkcyjny Pojazd do Zadań Specjalnych – FUNTER.

 

Warsaw Moto Show 2016 był  świetną okazją do pogłębienia wiedzy na temat motoryzacji. Podczas targów obyła się konferencja „Nowe zasady działania stacji kontroli pojazdów”, podczas której poruszane zostały tematy związane z warunkami technicznymi pojazdów w kontekście nowelizacji przepisów z dnia 1 lipca 2016 r. (Dz. U. z 2016 r., poz. 858), dotyczących zmian konstrukcyjnych w pojazdach, w zakresie zmiany liczby siedzeń (Regulaminy nr 14, 16, 17, 80 EKG ONZ) oraz montażu przegrody i elementów do mocowania ładunku. Pomysłodawcami tej konferencji był Polski Związek Motorowy oraz Przemysłowy Instytut Motoryzacji. O zmianach technicznych pojazdów opowiadał w wystąpieniu Kierownik Laboratorium Bezpieczeństwa Pojazdów mgr inż. Paweł Posuniak.

 

Dodatkową atrakcją dla przybyłych gości była obecność Krzysztofa Hołowczyca, Pettera Solberga, Kajetana Kajetanowicza i Macieja Wisławskiego. Dzięki temu, uczestnicy targów mogli porozmawiać z kierowcami oraz wymienić się uwagami na temat dostępnych technologii. Smaku i widowiskowości wydarzeniu dodały pokazy driftu – jazdy ekstremalnej w kontrolowanym poślizgu, przygotowane przez Polską Federacje Driftingu.  

 

21.11.2016

Aktualności