kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

XII Forum Wymiany Doświadczeń Branży Motoryzacyjnej

Już po raz dwunasty przedstawiciele branży motoryzacyjnej spotkali się w Jeleniej Górze. Wydarzeniu partnerował Przemysłowy Instytut Motoryzacji. 

Spotkanie w Pałacu w Wojanowie stało się okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy zaproszonymi prelegentami a słuchaczami. Oprócz cyklu wykładów uczestnicy wzięli udział również w warsztatach, podczas których szczegółowo omówione zostały zagadnienia związane z nową normą ISO TS 16949:2017, zarządzaniem procesowym a także ryzykiem biznesowym.

Podczas panelu dyskusyjnego „Rynek motoryzacyjny w Polsce i na świecie” Zastępca Dyrektora ds. Badań Karol Zielonka opowiedział o roli jaka spoczywa na instytutach badawczych w kontekście rozwoju branży motoryzacyjnej – „Zadaniem instytutów badawczych jest wsparcie merytoryczne przedsiębiorców, tak aby mogli oni doskonalić swoje produkty. Dlatego niezbędna jest doświadczona kadra, która wspomoże producentów, szczególnie w obszarze badań”. 

      

6.10.2016 

Aktualności