kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

- Certyfikacja w systemie REDcert -

  • Jednostka Certyfikująca Wyroby
  • Telefon: 22 7777-051 Mobile: 519-141-761
  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zgodność z kryteriami zrównoważonego rozwoju produkcji biomasy i biopaliw potwierdzana jest w ramach wielu systemów certyfikacji.

Jednym z takich systemów zatwierdzonych przez Komisję Europejską jest REDcert-EU, którynależy do wiodących systemów. REDcert-EU oferuje certyfikację zgodnie z kryteriami zrównoważonego rozwoju biomasy, biopaliw i biopłynów. Swym zakresem obejmuje znaczący obszar produkcji biomasy, począwszy od producenta, dostawcy (punkty zbiórki), kolejne etapy przetwarzania (konwersję), kończąc na dostawcy finalnego produktu.

Biomasa może mieć różne przeznaczenie końcowe. Certyfikacja w systemie REDcert2  jest ofertą skierowaną do branży spożywczej (producentów i przetwórców żywności). Oferta certyfikacji potwierdza spełnienie wymagań zrównoważonego rozwoju opracowanych przez międzynarodową organizację SAI.

Uzyskanie statusu jednostki certyfikującej w systemach REDcert-EU i REDcert2, zobowiązuje nas do świadczenia usługi certyfikacji na poziomie zgodnym ze standardami określonymi w normach PN-EN ISO/IEC 17065, PN-ISO/IEC 17021 oraz przez Unię Europejską w Dyrektywie RED i spełnienia oczekiwań klienta.

Wszystkich chętnych chcących potwierdzić spełnienie kryteriów zrównoważonego rozwoju zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z ofertą.

Zapraszamy do współpracy