kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

PIMOT znów nagrodzony!

Innowacyjne rozwiązania konstruktorów z Instytutu zostały docenione po raz kolejny, tym razem podczas Wystawy Invent Arena w Trzyńcu. 

Międzynarodowa Wystawa Innowacji Technicznych, Patentów i Wynalazków w Czechach stała się okazją do zaprezentowania wynalazków Przemysłowego Instytutu Motoryzacji międzynarodowej publiczności. Patronat nad wydarzeniem ze strony czeskiej objął m.in. Wicepremier ds. Nauki, Badań i Innowacji, Minister Edukacji Młodzieży i Sportu oraz Minister Przemysłu i Handlu.

                 

Przemysłowy Instytut Motoryzacji został nagrodzony za „Wielofunkcyjny pojazd do zadań specjalnych Funter 4 x 4” szczególnym wyróżnieniem od organizatorów, Huty w Trzyńcu, która jest jednym z czołowych przedsiębiorstw w Czechach. Również międzynarodowa organizacja „Archimedes” wyróżniła Funtera dyplomem. Złoty medal otrzymało rozwiązanie „Dziecięcy fotelik samochodowy zmniejszający przemieszczenie głowy dziecka spowodowane uderzeniem w bok pojazdu samochodowego”. 

         

 

     

 

23.06.2016 r. 

 

 

Aktualności