kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

Kolejne laury dla Funtera

Z Platynowym medalem oraz nagrodą Specjalną Grand prix wrócili konstruktorzy Funtera z Targów „INTARG 2016”.

Po raz kolejny dzieło inżynierów naszego Instytutu zostało docenione na arenie międzynarodowej. Tym razem „Wielofunkcyjny pojazd do zadań specjalnych FUNTER 4 x 4” zdobył uznanie na prestiżowych Międzynarodowych Targach Innowacji Gospodarczych i Naukowych INTARG 2016 pod patronatem honorowym Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Spośród kilkuset uczestników z 15 krajów, Funter jako jedyny otrzymał prestiżową nagrodę specjalną Grand prix oraz Platynowy medal za najlepszy wynalazek w branży transport/logistyka. To już kolejne znaczące wyróżnienie dla konstruktorów pojazdu, zdobywców m.in. laurów podczas międzynarodowych targów w Paryżu i Brukseli.

Targi INTARG 2016, które odbyły się w Katowicach w dniach 14-15 czerwca 2016 r. miały na celu pobudzenie procesu modernizacji polskiej gospodarki poprzez promocję innowacyjnych wynalazków, jak również produktów, które weszły już na rynek. Była to także wyjątkowa okazja do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami nauki.

 

          

 

17.06.2016 r.

Aktualności