FUNTER TOUR

Katowice i Drawsko Pomorskie to tylko niektóre z miejsc na trasie Wielofunkcyjnego pojazdu do zadań specjalnych (Funter) – naszej innowacyjnej konstrukcji, którą prezentujemy podczas najważniejszych wydarzeń, konferencji, targów.

Pierwszym punktem na trasie Funtera są Katowice i Międzynarodowe Targi Innowacji Gospodarczych i Naukowych INTARG 2016.

Targi INTARG  to okazja do spotkania przedstawicieli nauki, innowacyjnych przedsiębiorstw, przemysłu oraz otoczenia biznesu, a także podmiotów wspomagających i finansujących badania i rozwój. Targi odbędą się odbędą się w dniach 14-15 czerwca 2016 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Zapraszamy do odwiedzania stoiska Instytutu i przede wszystkim obejrzenia naszego pojazdu!

Kolejnym miejscem na drodze Funtera będzie Drawsko Pomorskie i odbywający się 16 czerwca Dzień Dostojnych - jedna z imprez wchodzących w skład ANAKONDY 2016 – największych od 1989 roku manewrów polskich sił zbrojnych. W ćwiczeniach wezmą udział przedstawiciele 18 państw NATO. Uczestnicy wydarzenia będą mogli przetestować nasz pojazd w warunkach poligonowych.

Relacje ze wszystkich wydarzeń będziemy prezentować na stronie Instytutu oraz na naszym Facebooku. Zachęcamy do śledzenia newsów!

                      

 

 

 

 

08.06.2016 r. 

Pierwszy

Aktualności