kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

Rusza pilotażowy program ABSOLWENT-DRIVER

Krajowy Ośrodek Mobilności Osób Niepełnosprawnych w PIMOT rozpoczyna projekt, który wspomoże niepełnosprawnych studentów w przygotowaniu do egzaminu na prawo jazdy, doradztwie przy zakupie i adaptacji pojazdu. 

17 marca 2016 r. przedstawiciele Politechniki Wrocławskiej, Stowarzyszenia Spinka i Fundacja PKO Banku Polskiego „Dobro Procentuje” podpisali umowę realizacji projektu ABSOLWENT-DRIVER. Inicjatorem przedsięwzięcia jest funkcjonujący w PIMOT Krajowy Ośrodek Mobilności Osób Niepełnosprawnych. Dzięki programowi niepełnosprawni studenci będą mogli skorzystać z dofinansowania kursu na prawo jazdy. Ideą projektu jest poprawa mobilności osób z niepełnosprawnością i w efekcie uzyskanie przez nie cennych kompetencji przydatnych na rynku pracy.

Przemysłowy Instytut Motoryzacji posiada szerokie doświadczenie w realizacji projektów związanych z mobilnością i poprawą bezpieczeństwa osób niepełnosprawnych w ruchu drogowym. Między innymi, przy Instytucie działa Ośrodek Szkolenia Kierowców w którym są prowadzone kursy na prawo jazdy, a fachowej pomocy z zakresu adaptacji pojazdu udzielają specjaliści z PIMOT.

  

 

Krajowy Ośrodek Mobilności Osób Niepełnosprawnych

Kontakt: Krzysztof Marciniak  +48 601 623 279

ul. Jagiellońska 55, Budynek nr 1

 

24.03.2016 

 

 

 

Aktualności