kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

PIMOT partnerem „Profesjonalnego Testu Flotowego”

Na zaproszenie Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych Przemysłowy Instytut Motoryzacji objął  patronatem merytorycznym Profesjonalny Test Flotowy.

 

Profesjonalny Test Flotowy to projekt badawczy realizowany przez Stowarzyszenie Kierowników Flot Samochodowych. Przedsięwzięcie składa się trzech etapów i trwa łącznie 10 miesięcy.

Część I teoretyczna PTF rozpoczęła się w lutym br.

Auta do testu nominowane były na podstawie zestawienia, które obejmuje po 15 samochodów najczęściej kupowanych przez klientów w Polsce z każdego segmentu w IV kwartale roku  2015 i I kwartale roku 2016. Do drugiego etapu, części praktycznej testu, kwalifikowane są pojazdy w pięciu segmentach: A, B, C, D, auta małe dostawcze, auta średnie dostawcze i auta duże dostawcze.

Część II praktyczna będzie polegała na testowaniu pojazdów przez 160 managerów flot na trasie obejmującej 35 km odcinków miejskich i podmiejskich w ciągu 3 dni (7-9.09.2016 r.).

Harmonogram części praktycznej: http://ptfskfs.fc.pl/harmonogram/harmonogramczescipraktycznej/

Trasa części praktycznej: http://ptfskfs.fc.pl/informacje/trasa-testu/

Część III to wyłonienie zwycięzców wg przyjętych kryteriów oceny.

Zapraszamy do śledzenia wyników testu.

 

08.03.2016 r.

Aktualności