kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

Dialog techniczny - spotkanie w PIMOT

 


8 firm zgłosiło wnioski o dopuszczenie do udziału w dialogu technicznym poświęconym demonstracyjnej modułowej stacji metanowych paliw alternatywnych CNG i LNG.

Informujemy, że wnioski o dopuszczenie do udziału w dialogu technicznym, poprzedzającym udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem będzie: opracowanie projektu budowlanego, a następnie wykonawczego demonstracyjnej modułowej stacji metanowych paliw alternatywnych CNG i LNG na terenie PIMOT, zostały złożone prawidłowo.

Dialog techniczny będzie prowadzony w formie spotkania ogólnego ze wszystkimi Uczestnikami, które odbędzie się w dniu 23.02.2016 r. o godzinie 11.00 w sali nr 05 w Przemysłowym Instytucie Motoryzacji (PIMOT) przy ul. Jagiellońskiej 55 w Warszawie.

Uprzejmie informujemy, że w spotkaniu mogą wziąć udział Uczestnicy, którzy po złożeniu wniosku zostali zaakceptowani i poinformowani o tym drogą elektroniczną.


 
Zaproszenia do dialogu oraz jego szczegółowy zakres, zostanie przesłany drogą elektroniczną bezpośrednio zainteresowanym.

 


                                                                                                                                                                         02.02.2016 r.

 

Aktualności