kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

Wizyta gości z Indonezji

O zrównoważonym transporcie, transporcie elektrycznym oraz odnawialnych źródłach energii opowiadali przedstawiciele Przemysłowego Instytutu Motoryzacji PIMOT w trakcie wizyty gości z Indonezji.

 
W ramach wymiany doświadczeń, przez ostatni tydzień, dwóch reprezentantów z Bogor i Balikpapan, miało okazję przyglądać się pracy wielu warszawskich przedsiębiorstw i instytucji. Na tej liście nie mogło zabraknąć Przemysłowego Instytutu Motoryzacji.

Podczas wizyty w PIMOT Panowie Naufal Isnaeni i Hariyadi Sukamto zapoznali się z tematyką transportu od najbardziej praktycznej strony. Dyrektor dr inż. Andrzej Muszyński opowiedział gościom o działalności Instytutu, a następnie Kierownik mgr inż. Joanna Kalbarczyk przybliżyła zagadnienia dotyczące pojazdów elektrycznych na przykładzie projektów realizowanych w Laboratorium Elektroniki i Akustyki. Spotkanie zakończyło się oprowadzeniem gości po wybranych Laboratoriach PIMOT.

Wizyta w Zakładzie Paliw Płynnych i Biogospodarki

Aktualności