kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

PIMOT NA TARGACH „BRUSSELS INNOVA 2015”

64 Międzynarodowe Targi Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych Technik „BRUSSELS INNOVA” 2015odbędą się w dniach 19-21 listopada 2015 r. w Brukseli.

Targi są międzynarodową imprezą wystawienniczą w dziedzinie wynalazczości, poświęconą transferowi technologii i wdrażaniu postępu technicznego.

Wystawcami tegorocznej edycji będą instytuty badawcze, wyższe uczelnie oraz przedsiębiorstwa prezentujące innowacyjne rozwiązania z różnych dziedzin, m.in. ekologii, medycyny, bezpieczeństwa, lotnictwa, przemysłu samochodowego i transportu, metalurgii, włókiennictwa, maszyn i urządzeń, chemii, mechaniki, inżynierii, elektroniki, rolnictwa i żywności, energetyki oraz  informatyki.

Wśród grona wystawców znajdzie się również Przemysłowy Instytut Motoryzacji, który zaprezentuje zawieszenie o regulowanej sztywności kątowej szczególnie do pojazdów terenowych poruszających się zarówno po drogach utwardzonych jak i w wyjątkowo trudnym terenie.

Zawieszenie o regulowanej sztywności kątowej, uzyskanej dzięki zastosowaniu dodatkowego układu sprężyn, zwiększających sztywność pionową zawieszenia, a niezwiększających jego sztywności kątowej. Każda ze sprężyn tego układu jest przymocowana jednym swym końcem do wspornika koła lub jego elementu prowadzącego (wahacza lub mostu), a drugim końcem do jednego z ramion dźwigni dwustronnej, która z kolei połączona jest obrotowo z kadłubem pojazdu (nadwoziem lub ramą). Dźwignia wyposażona jest w dodatkowe ramię, które umożliwia zablokowanie jej w wybranym położeniu lub zwolnienie zapewniające swobodny obrót wokół osi mocowania do kadłubu.

Przyznając nagrody i odznaczenia, Kapituła (ponad 90 osobowe jury) weźmie pod uwagę wieloletnią aktywność w dziedzinie wynalazczości oraz promocji wynalazczości, a także osiągnięcia potwierdzone nagrodami i medalami przyznanymi na najważniejszych europejskich salonach wynalazczości. Szczególnie zasłużeni wynalazcy zostaną odznaczeni Krzyżami Zasługi Orderu Wynalazczości nadanymi przez Komisję Odznaczeń Królestwa Belgii do spraw Wynalazczości.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.

Aktualności