kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

Horyzont 2020 – oferta dla transportu

Inteligentny, zielony i zintegrowany transport – to hasło dnia informacyjnego, poświęconego unijnym konkursom, zorganizowanego przez KPK i PIMOT.

Dzień informacyjny dotyczący programu Horyzont 2020 był okazją do spotkania jednostek naukowych i firm, zainteresowanych unijnymi konkursami z obszaru transportu drogowego. Eksperci z Krajowego Punktu Kontaktowego przybliżyli zasady i tryb składania wniosków konkursowych. Jako pozytywny przykład starań o unijne fundusze został zaprezentowany projekt Centrum Bezpieczeństwa Transportu i Diagnostyki Pojazdów realizowany na terenie PIMOT.


Prezentacji Centrum Bezpieczeństwa Transportu i Diagnostyki Pojazdów dokonał Dyrektor PIMOT, dr inż. Andrzej Muszyński, prof. PIMOT.

Szczegółowe informacje na temat unikatowego w skali europejskiej Centrum, można znaleźć na naszej stronie:  http://www.pimot.eu/cbtidp.

Najświeższa wiedza na temat unijnych konkursów, dostępna jest na stronie Krajowego Punktu Kontaktowego. http://www.kpk.gov.pl

 

Program Horyzont 2020 to największy na świecie instrument wspierający badania i innowacje, wdrażany przez Komisję Europejską. Jego celem jest rozwój europejskich innowacji o znaczeniu globalnym oraz wypracowanie przewagi konkurencyjnej gospodarki europejskiej w oparciu o innowacje zgodnie z założeniami Strategii Europa 2020 oraz jej flagowej inicjatywy – Unii Innowacji.

Aktualności