kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

Zapraszamy na XXIII Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego, który odbędzie się w dniach 01-04.09.2015 r. w Kielcach, to najważniejsze wydarzenie branży zbrojeniowej w Europie i trzecie co do wielkości po Paryżu i Londynie.

Tegoroczna wystawa objęta jest Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Na tegorocznym Salonie nie zabraknie też PIMOT, który od ponad 40 lat świadczy usługi badawcze i testowe dla kołowych pojazdów wojskowych, ich części i wyposażenia.Chętnych do odwiedzenia naszego stoiska o nr ZG1 serdecznie zapraszamy. (Targi Kielce S.A. ul. Zakładowa 1)

Oprócz PIMOT w targach weźmie udział ok. 500 wystawców z 27 krajów świata. Podczas nich prezentowane będą najnowsze zdobycze technologii w służbie obronności: sprzęt i wyposażenie wojsk inżynieryjnych, artyleryjskie i rakietowe systemy przeciwlotnicze, systemy rozpoznania oraz sprzęt logistyczny. W czasie nadchodzącej wystawy będzie można zobaczyć między innymi najnowocześniejszy sprzęt łączności, systemy IT,  ratownictwa medycznego oraz obrony przez bronią  masowego rażenia dla  Straży Granicznej, Policji, Straży Pożarnej czy Obrony Cywilnej Kraju.

Aktualności