kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

PIKNIK „3 KOLORY”

Wszystkich uczestników ruchu drogowego, kierowców, pasażerów, pieszych, dzieci, osoby starsze i niepełnosprawne zapraszamy do uczestnictwa w „PIKNIKU 3 KOLORY”, który odbędzie się 27.06.2015 r. na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

Impreza jest częścią całorocznej kampanii „3 KOLORY”, której partnerem jest ZDM w Warszawie jest Przemysłowy Instytut Motoryzacji.

Celem kampanii jest zwiększenie bezpieczeństwa na drogach, budowanie dobrych nawyków oraz świadomości korzystania z sygnalizacji świetlnej.

W programie imprezy dużo atrakcji dla dzieci: rowerowe miasteczko, gokarty, malowanie kolorowych świateł na buziach oraz stacje edukacyjne dla dorosłych, w tym m. in. wyjątkowe symulatory ekojazdy, videotesty na prawo jazdy dla doświadczonych kierowców oraz stanowiska z pasami bezpieczeństwa i fotelikami dla dzieci. W programie nie zabraknie również pokazów kaskaderskich (potrącenie pieszego), symulacji niebezpiecznych sytuacji wynikających z lekceważenia przepisów ruchu drogowego, ciekawych konkursów z nagrodami oraz pokazu 350 Harleyów. Można będzie również zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie fotoradarem z Traktem Królewskim w tle.

PIMOT prezentować będzie mobilne stanowisko wpływu alkoholu na reakcję kierującego pojazdem i trajektorię jego toru jazdy. Ze stanowiska będzie można skorzystać w godzinach 11:00 – 13:00 i 15:00 – 16.00.

Serdecznie zapraszamy, więcej informacji na stronie: http://3kolory.waw.pl/.

Aktualności