kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

PIMOT na XXII Giełdzie Wynalazków

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na „XXII Giełdzie Wynalazków Nagrodzonych  na Światowych Wystawach Wynalazczości w roku 2014”, która odbędzie się w dniach 17-18.02.2015 r. w Centrum Nauki KOPERNIK  w Warszawie.

Celem imprezy jest promocja w kraju polskich wynalazków i innowacji nagrodzonych na arenie międzynarodowej w minionym roku.

W uroczystości będą uczestniczyć laureaci wystaw i targów wynalazczości z 2014 roku, przedstawiciele Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Urzędu Patentowego oraz innych instytucji promujących lub wspomagających rozwój wynalazczości w Polsce, dziennikarze reprezentujący rozgłośnie radiowe, programy telewizyjne i wydawnictwa prasowe.

Inauguracja Giełdy Wynalazków 2015 połączona będzie z wręczeniem nagród Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego wyróżnionym twórcom.

PIMOT zaprezentuje trzy wynalazki nagrodzone na światowych wystawach wynalazczości.

Przedmiotem pierwszego wynalazku jest:

Katalityczna konwersja surowca drzewnego do furfuralu i jego waloryzacja do cennych produktów biorafineryjnych nagrodzona złotym medalem na XVII Moskiewskim  Salonie Wynalazków i Innowacyjnych Technologii „ARCHIMEDES 2014”, złotym medalem z wyróżnieniem  na Międzynarodowej Wystawie Wynalazków, Badań Naukowych i Nowych Technologii – Brussels Innova oraz złotym medalem na Międzynarodowych Targach „Pomysły, Wynalazki, Nowe Produkty iENA w Norymberdze.

Przedmiotem drugiego z prezentowanych wynalazków jest:

System monitorowania tętna osób zwłaszcza w pojeździe samochodowym po zdarzeniu drogowym nagrodzony złotym medalem na Moskiewskim Salonie Wynalazków i Innowacyjnych Technologii „ARCHIMEDES 2014”.

Ostatni trzeci wynalazek dotyczy:

Systemu ciągłego pomiaru procesu starzenia paliw ciekłych w warunkach rzeczywistych nagrodzonego złotym medalem z wyróżnieniem na Międzynarodowych Targach Wynalazczości Badań Naukowych i Nowych Technologii Brussels INNOVA 2015

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska PIMOT.

Aktualności