kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

Targi OILexpo kolejny raz w listopadzie!

Firma Expo Silesia zaprasza na Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo 2014. Wydarzenie to odbędzie się w dniach 5-7 listopada 2014r, w Centrum Targowo-Konferencyjnym w Sosnowcu.

Targi to jedyne wydarzenie na targowej mapie Polski skupiające w jednym miejscu firmy dostarczające na polski rynek wysokiej klasy specjalistyczne oleje i smary.

Tradycyjnie imprezie towarzyszyć będzie Seminarium pt: : „Smarowanie w pojazdach samochodowych”. Spotkanie odbędzie się z udziałem przedstawicieli: 

 • Polskiego Towarzystwa Tribologicznego,
 • Politechniki Śląskiej,
 • Centralnego Laboratorium Naftowego z Warszawy,
 • firm z branży olejowej i smarnej.

Targi i Seminariumbędą doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi technologiami i nowinkami rynkowymi. Ponad to będzie możliwość wymiany poglądów, a także bezpośredniego kontaktu z ekspertami z branży olejowej i smarnej, którzy podzielą się z Państwem swoja wiedzą i doświadczeniem.

Profil Wystawców:

 • producenci, dystrybutorzy i hurtownicy olejów oraz środki smarnych znajdujących zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu,
 • producenci i dystrybutorzy technologii smarowych,
 • firmy wykorzystujące w swojej działalności oleje i smary oraz technologie smarownicze,
 • firmy zajmujące się zbiórką i regeneracją olejów przepracowanych,
 • producenci i dystrybutorzy aparatury i przyrządów do filtrowania i oczyszczania cieczy oraz gazów,
 • producenci i dystrybutorzy pojemników i zbiorników,
 • firmy zajmujące się pomiarami laboratoryjnymi i przemysłowymi cieczy,
 • firmy konsultingowe i doradcze,
 • firmy usługowe i serwisowe,
 • środowisko naukowe, media branżowe.

Firmy uczestniczące w targach OILexpo będą miały możliwość: prezentacji nowości technologicznych, znalezienia nowych dróg rozwoju firmy, nawiązanie cennych kontaktów biznesowych, utworzenia profesjonalnej platforma wymiany informacji, wiedzy i kompetencji. Będzie można dokonać przeglądu firm konkurencyjnych czy zasięgnąć porad cenionych ekspertów.

Podczas targów Wystawcy zaprezentują również swoje produkty w ramach salonu:  Utrzymania ruchu w zakładach przemysłowych.

Dzięki szerokiej ofercie produktowej firmy uczestniczące w targach OILexpo będą w stanie zaspokoić potrzeby wszystkich odbiorców - zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych, a ponadto zaprezentują oleje i smary przyjazne dla zdrowia i środowiska.

Wydarzenie odbywać się będzie w najbardziej uprzemysłowionym regionie Polski, koncentrującym najważniejsze grupy odbiorców. Na Targach OILexpo będzie można spotkać przedstawicieli takich branż jak: górnicza, hutnicza, smarownicza, gumowa, narzędziowa, maszynowa, motoryzacyjna, spożywcza, farmaceutyczna, rolnicza, chemiczna.

OILexpo to jedyne przedsięwzięcie o takim charakterze wystawienniczym w Polsce!

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej targów www.oilexpo.pl, na której znajduje się więcej informacji na temat wydarzenia.

Wszystkie firmy zainteresowane uczestnictwem w targach i seminarium zapraszamy do kontaktu:

Małgorzata Mazur - Menadżer Projektu
kom.: +48 510 031 476, tel.: +48 32 78 87 523, fax: +48 32 78 87 525, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

MIEJSCE TARGÓW:

Centrum Targowo – Konferencyjne Expo Silesia

ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec, www.exposilesia.pl

Aktualności