kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

Będzie się działo…

Będzie nauka, będzie zabawa.

Poniżej przedstawiamy cykl wydarzeń, w których PIMOT będzie współorganizatorem lub  Partnerem. Wszystkie te wydarzenia nakierowane są na poprawę naszego bezpieczeństwa, a więc uczestników bezpieczeństwa ruchu kołowego: pieszych, motocyklistów, kierowców, pasażerów, maszynistów, itd. Poprzez eksperymentalne i otwarte dla publiczności pokazy zderzeń uczestników ruchu kołowego, konferencje naukowe i wystawy, chcemy uświadomić wszystkim zagrożenia dla życia i zdrowia jakie niesie ze sobą ruch kołowy, zderzenie pojazdów, wypadek. Wiemy z doświadczenia, że widok „z bliska - na żywo” zderzenia dwóch pojazdów na długo pozostaje w pamięci widza. Wpływa także na jego zmianę codziennych nie zawsze poprawnych zachowań, nawyków i przyzwyczajeń. To jest nasz wspólny cel.

17.05.2014 r. od godziny 10.00, miejsce - PIMOT, ul. Jagiellońska 55 - piknik bezpieczeństwa ruchu drogowego wraz z pokaz zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym. Organizator: Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie, PIMOT i Partnerzy.

23.05.2014 r. od godziny 8.30, miejsce – przejazd kolejowy, przy ul. Golędzinowskiej 33 w Warszawie – pokaz zderzenia pociągu z samochodem osobowym, motocyklistą i pieszym oraz pokazy ratownicze. Organizator: PKP PLK S.A, PIMOT i Partnerzy.

30.05.2014 r. – od godziny 11.00 do godz. 20.00 - miejsce Stadion Narodowy w Warszawie – piknik naukowy – na naszym stoisku można będzie pojeździć samochodem osobowym, autobusem lub samochodem ciężarowym w symulatorze jazdy w wirtualnej rzeczywistości, pod kierunkiem eksperta z dziedziny nauki jazdy pojazdem.

Aktualności