kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

ARCHIMEDES 2014

Agencja Promocyjna INVENTOR Sp. z o.o. już  po raz XVII organizuje „Salon Wynalazków i Innowacyjnych Technologii ARCHIMEDES 2014”. Wystawa odbędzie się w dniach 1.04.2014 r. - 4.04.2014 r. w Moskwie.

Celem przedsięwzięcia jest prezentacja innowacyjnych wynalazków, indywidualnych i zbiorowych osiągnięć w dziedzinie innowacyjności na arenie międzynarodowej.

Wśród ponad 400 instytucji naukowo – badawczych biorących udział w tym wydarzeniu  znajdzie się również Przemysłowy Instytut Motoryzacji, który zaprezentuje 2 wynalazki:

 

  • Katalityczną konwersję surowca drzewnego do furfuralu i jego waloryzację do cennych produktów biorafineryjnych, którego twórcami są: dr inż. Artur Malinowski, dr inż. Krzysztof Bajdor oraz dr inż. Krzysztof Biernat
  • System monitorowania tętna osób zwłaszcza w pojeździe samochodowym po zdarzeniu drogowym, którego twórcami są: dr inż. Sławomir Łukjanow, mgr. inż. Bogusław Pijanowski, oraz mgr inż. Robert Burliński

Za najciekawsze rozwiązania, ocenione przez Komisję Ekspertów oraz Międzynarodowe Jury, uczestnicy otrzymają medale Salonu, dyplomy i nagrody z ministerstw i departamentów Federacji Rosyjskiej, władz Moskwy, nagrody i wyróżnienia, w tym nagrody pieniężne od organizacji rosyjskich i zagranicznych, partnerów Salonu „Archimedes”.

Corocznie przyznawana jest najwyższa nagroda Wystawy - Grand Prix Salonu „Złoty Archimedes”. Najlepszym autorom, właścicielom patentów przyznawane są medale „Laureat Salonu Archimedes”.

Aktualności