kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

PIMOT nagrodzony na XXI Giełdzie Wynalazków

W dniach 11-12.02.2014 r. PIMOT uczestniczył w „XXI Giełdzie Wynalazków Nagrodzonych  na Światowych Wystawach Wynalazczości w roku 2013”, która odbyła się  w Centrum Nauki KOPERNIK  w Warszawie.

Celem imprezy była promocja w kraju polskich wynalazków i innowacji nagrodzonych na arenie międzynarodowej w minionym roku.

W uroczystości uczestniczyli laureaci wystaw i targów wynalazczości z 2013 roku, przedstawiciele Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwa Gospodarki, Urzędu Patentowego oraz innych instytucji promujących lub wspomagających rozwój wynalazczości w Polsce, dziennikarze reprezentujący rozgłośnie radiowe, programy telewizyjne i wydawnictwa prasowe.

Inauguracja Giełdy Wynalazków 2013 połączona była z wręczeniem nagród Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego wyróżnionym twórcom.

Wśród nich był także PIMOT, który otrzymał cztery dyplomy oraz nagrodę Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za „Katalityczną konwersję surowca drzewnego do furfuralu i jego waloryzację do cennych produktów biorafineryjnych” (nagrodzony złotym medalem na Brussels  Innova 2013, nagrodą Sabine Laruelle, Minister of Middle Classes, SME, Self-employed and Agriculture,  oraz nagrodą Taiwan Prominent Inventor Association).

Załączniki:
PlikRozmiarData ostatniej modyfikacji
Download this file (Gazeta Wynalazki.pdf)Artykuł w Gazecie Wyborczej1557 kB2014-02-19

Aktualności