kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

„Strefa Metanu” na Targach PolEko 2013

W czasie zbliżających się targów PolEko 2013 Przemysłowy Instytut Motoryzacji, jako wiodący w zakresie wdrażania paliw metanowych w transporcie, wspólnie z portalem cng.auto.pl przedstawi odwiedzającym wyjątkową wystawę ekologicznych pojazdów zasilanych gazem ziemnym (CNG). Honorowy Patronat nad Rajdem „Blue Corridor 2013 Hansa” objęło Ministerstwo Gospodarki.

Na ekspozycji „Miasteczko ekologiczne” po raz drugi zostanie zorganizowana „Strefa Metanu", która w tym roku będzie integralną częścią projektu „Blue Corridor 2013 Hansa”. W strefie metanu zaprezentujemy różne typy pojazdów na CNG oraz asortyment stacji tankowania tego ekologicznego paliwa.

Przemysłowy Instytut Motoryzacji wspólnie z Portalem cng.auto.pl w przystępny sposób przedstawi możliwości, jakie niesie ze sobą wykorzystanie gazu ziemnego (CNG) do zasilania pojazdów. W czasie czterech dni targów, wszyscy zwiedzający będą mieli możliwość skonsultować się z ekspertami rynku CNG w zakresie aut na gaz ziemny, jak i technologii tankowania.

W „Strefie Metanu” nie zabraknie także ekspozycji przygarażowych kompresorów do tankowania gazu ziemnego. Zaprezentowane urządzenia pozwalają na tankowanie aut osobowych i dostawczych zasilanych CNG bezpośrednio przy swoim domu lub przedsiębiorstwie.

Premiery Innowacyjnych rozwiązań w Strefie Metanu

Na ekspozycji Strefy Metanu nie zabraknie również premier innowacyjnych rozwiązań technicznych. Bez wątpienia najważniejszą z nich będzie przedstawienie kolejnej generacji instalacji, działającej w oparciu o technologię „Dual Fuel”. Pozwala ona na wykorzystanie gazu ziemnego, jako domieszki do oleju napędowego. Dzięki temu 40% spalanego oleju napędowego jest zastępowana przez dwukrotnie tańsze CNG. Rozwiązanie to zostanie zaprezentowane na przykładzie samochodu osobowego oraz autobusu komunikacji miejskiej o długości 18 metrów.

Kolejną innowacją prezentowaną na Targach będzie oferta zbiorników kompozytowych, służących do magazynowania CNG w pojazdach.

Start polskiego odcinka Rajdu „Blue Corridor 2013 Hansa”

W ostatnim dniu targów, 10 października 2013 roku, odbędzie się uroczysty start polskiego odcinka prestiżowego Rajdu pojazdów zasilanych CNG i LNG – „Blue Corridor 2013 Hansa”. Ekologiczne pojazdy gazowe wystawiane w „Strefie Metanu” wyruszą z Poznania do Świnoujścia, gdzie 11 października dołączą do konwoju aut na CNG i LNG jadących wokół Morza Bałtyckiego.

Ideą tego przedsięwzięcia jest prezentacja możliwości ekologicznych i ekonomicznych, jakie daje wykorzystanie gazu ziemnego do zasilania pojazdów. Głównym organizatorem Blue Corridor 2013 Hansa jest Gazprom oraz E.ON. Polskim koordynatorem przejazdu Blue Corridor 2013 jest Portal cng.auto.pl.

Strefa Metanu na PolEko 2013 – co, gdzie, kiedy?

Targi PolEko 2013 odbędą się w dniach 7 – 10 października 2013 roku w Poznani na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Strefa Metanu stanowi integralną część ekspozycji „Miasteczko Ekologiczne”. Znajduje się ona w centralnym miejscu Międzynarodowych Targów Poznańskich – w hali nr 4. Serdecznie zapraszamy.

patronat

logo cng

logo rajd

mg logo

Aktualności