kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

Dwa złote medale dla PIMOT na targach BRUSSELS INNOVA 2012

W dniach 15 – 17 listopada 2012 r. w Brukseli odbywały się 61 Międzynarodowe Targi Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych Technik - BRUSSELS INNOWA 2012, na których PIMOT zaprezentował dwa wynalazki, nagrodzone złotymi medalami:

Przedmiotem pierwszego wynalazku był system bezpieczeństwa przeznaczony do przewożenia dzieci w pojazdach samochodowych, zmniejszający obciążenia dynamiczne działające na ciało przewożonego dziecka podczas wypadku drogowego, w czasie którego ma miejsce uderzenie w przód pojazdu – nagrodzony złotym medalem z wyróżnieniem.

Przedmiotem drugiego wynalazku jest urządzenie przytrzymujące („fotelik samochodowy”) przeznaczone do przewożenia dzieci w pojazdach samochodowych, zmniejszające obciążenia dynamiczne działające na przewożone dziecko podczas wypadku drogowego, w czasie którego ma miejsce uderzenie w bok pojazdu – nagrodzony złotym medalem.

Wynalazki oceniane były przez 90-osobowe grono jury, w skład którego wchodzili specjaliści z branż prezentowanych na targach.

Przyznając odznaczenia, Kapituła brała pod uwagę wieloletnią aktywność w dziedzinie wynalazczości oraz promocji wynalazczości, a także osiągnięcia potwierdzone wysokimi nagrodami i medalami przyznanymi na najważniejszych europejskich salonach wynalazczości.

Pawilon polski na targach Brussels Innova 2012 został objęty patronatem Rady Głównej Instytutów Badawczych.

pw0001 pw0002

DSCN4298 DSCN4299

DSCN4300 DSCN4301

Aktualności