kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

Targi Renexpo 2012

2Druga edycja międzynarodowych targów i konferencji o odnawialnej energii oraz efektywności energetycznej RENEXPO® Poland odbędzie się w dniach 17. - 18. października w Warszawie.

W warszawskim centrum wystawowym EXPO XXI spodziewani są krajowi i zagraniczni eksperci branży oraz zainteresowani odbiorcy trudniący się daną dziedziną. Celem tego innowacyjnego spotkania jest stworzenie wspólnie z decydentami polityki gospodarczej najważniejszej w Polsce platformy branżowej dla energii przyszłości.

Podobnie jak podczas premiery w 2011 roku, również teraz targi zostaną uświetnione cyklem konferencji oraz forów, dzięki którym możliwy będzie transfer wiedzy w dziedzinie OZE.

Do wiodących tematów w tym roku należec będą­:

  • Bioenergia (biomasa, biogaz, biopaliwa)
  • Technika solarna (fotowoltaika, solarna energia termiczna, energia solarna chłodzenia)
  • Energia wodna
  • Pompy ciepła
  • Energia geotermalna
  • Kogeneracja
  • Energia wiatrowa

W ramach targów odbędą się również spotkania kooperacyjne, które umożliwią zawarcie rozległej sieci kontaktów biznesowych. Do atkrakcji należeć będzie także z pewnością organizowany w ramach RENEXPO® Poland 2-gi Dzień Samorządowca, który także przedstawicielom władz samorządowych da możliwość wymiany doświadczeń i wiedzy.

O tym, jak ważne będzie to wydarzenie świadczy duże zainteresowanie wystawców, którzy już teraz zgłosili się do udziału, a także wsparcie sponsorów, do których należą m.i n. REC Solar Germany, IBC Solar s. r. o., PNO Consultants Sp. z o. o. oraz ProCom.

Patronat Honorowy nad targami RENEXPO® Poland objęty został przez Ministerstwo Gospodarki, Krajową Izbę Gospodarczą oraz SEP.

Aktualności