kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

Stacja Nowej Ery

Logo3Ostatnie dni głosowania na Stację Nowej Ery

Już tylko 5 dni pozostało do zakończenia internetowego głosowania na najlepszą stację LPG w Polsce, organizowanego w ramach ogólnopolskiego konkursu branży LPG „Napęd Nowej Ery”. Głosowanie wyłoni 5 finalistów kategorii Stacja Nowej Ery. PIMOT jest partnerem projektu.

Zbliżający się koniec sierpnia oznacza najostrzejszą rywalizację między 11 niekoncernowymi stacjami LPG, które spełniając kryteria konkursu „Napęd Nowej Ery”, zakwalifikowały się do internetowego głosowania. Wszystkie oferują dobrej jakości gaz płynny, ale również gwarantują wysoki standard obsługi klienta. Zadbały m.in. o utwardzony i zadaszony podjazd, nowoczesny dystrybutor LPG z elektronicznym wyświetlaczem połączony z modułem kasowym. Mają sklepy, są całodobowe i akceptują płatność kartą. Jednak tylko 5 stacji, które do 31 sierpnia uzyska największą liczbą głosów, wejdzie do finału konkursu „Napęd Nowej Ery”. Poznamy je 5 września 2012.

- Kategoria Stacja Nowej Ery jest najbliższa użytkownikom samochodów na gaz. Zależy nam, by dotrzeć do jak największej liczby kierowców, przekonać ich, że świadomie wybierając stację, na której tankują, mają bezpośredni wpływ na kształtowanie standardów branży LPG - mówi Przewodniczący kategorii Stacja Nowej Ery Andrzej Olechowski, Dyrektor Polskiej Organizacji Gazu Płynnego . - Do głosowania zapraszamy wszystkich, którzy doceniają dbałość o komfort i jakość obsługi.

Głosowanie od początku, tj. od połowy lipca, cieszy się dużą popularnością. Tysięczny głos oddano zaledwie po 3 tygodniach od jego rozpoczęcia. Duże zainteresowanie kategorią Stacja Nowej Ery to najlepszy dowód, że polscy kierowcy aut na LPG coraz częściej zwracają uwagę nie tylko na cenę gazu, ale również na jakość paliwa i wygodę tankowania. Zdają sobie sprawę, że gaz dobrej jakości może zwiększyć komfort jazdy, a nawet poprawić charakterystykę pracy silnika. A podnoszenie świadomości kierowców to jeden z celów konkursu „Napęd Nowej Ery”. Dynamiczny przebieg głosowania pokazuje, że także właściciele stacji LPG chcą i potrafią zadbać o lojalność klientów.
ZAGŁOSUJ NA NAJLEPSZĄ STACJĘ I WYGRAJ NAGRODĘ!

Uwaga: głosowanie na Stację Nowej Ery trwa do 31 sierpnia. Wystarczy wejść na www.napednowejery.pl/glosowanie . Od 7 sierpnia do końca wakacji każdy głosujący ma szansę na nagrody - co 50 osoba otrzyma oficjalną koszulkę „Napędu Nowej Ery”, a co 100 - kartę paliwową LPG o wartości 100 zł.

Konkurs „Napęd Nowej Ery”

Celem ogólnopolskiego konkursu branży gazu płynnego „Napęd Nowej Ery” jest popularyzowanie najlepszych praktyk na rynku LPG i zerwanie ze stereotypowym postrzeganiem gazu jako taniego paliwa dla używanych samochodów. Rywalizacja rozgrywa się w czterech kategoriach:

  • Samochód Nowej Ery (fabryczne auto z instalacją LPG)
  • Instalacja Nowej Ery (samochodowa instalacja LPG)
  • Rozwiązanie Nowej Ery (innowacyjny produkt lub usługa)
  • Stacja Nowej Ery (niekoncernowa stacja LPG)

W konkursie bierze udział 89 uczestników: właściciele niekoncernowych stacji, koncerny samochodowe, producenci i dystrybutorzy: najnowocześniejszych instalacji LPG, technologii dedykowanych branży, rozwiązań IT, a także firmy odpowiedzialne za jakość gazu, magazynowanie, logistykę. Listę finalistów, po 5 w każdej z 4 kategorii, Komisja konkursowa ogłosi 5 września 2012. Laureatów poznamy 17 października 2012 podczas Gali finałowej zorganizowanej w ramach jesiennego Spotkania Branży Petrochemicznej - Polski Rynek LPG. Nagrodą główną w każdej kategorii jest wyjazd do Londynu - bezpłatne zaproszenie na 26. Forum Światowej Organizacji Gazu Płynnego (WLPGA) oraz prawo do posługiwania się tytułem Nowej Ery.

„Napęd Nowej Ery” organizują ORLEN GAZ i e-petrol.pl, a wspierają: Polska Izba Paliw Płynnych, Polska Organizacja Gazu Płynnego, World LP Gas Association (WLPGA), Przemysłowy Instytut Motoryzacji. Patronat medialny objął portal gazeo.pl, Moto.pl oraz tygodnik „Auto Świat”.

Aktualne wyniki oraz najświeższe informacje konkursowe znajdują się na www.napednowejery.pl.

Aktualności