kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

Konferencja: „Ekologia i ekonomia – metan dla motoryzacji”

Konferencja jest zwieńczeniem działań w projekcie GasHighWay, współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach programu Inteligentna Energia dla Europy. Założeniem projektu „GasHighWay” jest promocja gazowych paliw transportowych, CNG i biometanu. Aby osiągnąć cele projektu, trzynastu partnerów z Europy zdecydowało się wpierać rozwój sieci tankowania CNG/biometanu oraz pojazdów napędzanych tym paliwem.

Konferencja będzie niepowtarzalną okazją do wymiany doświadczeń związanych z polskim rynkiem paliw alternatywnych, CNG i biometanu oraz zapoznania się z wynikami projektów, które wspierają jego rozwój. Prelegenci przedstawią najnowsze, innowacyjne rozwiązania z dziedziny gazowych paliw transportowych. Równolegle do konferencji zostaną zaprezentowane pojazdy osobowe, dostawcze oraz ciężarowe fabrycznie przystosowane do zasilania metanem.

Konferencja odbędzie się dnia 7 marca 2012 r. w godzinach 10.00-15.30 w ramach targów GasShow 2012 w hali wystawowej EXPO XXI w Warszawie, przy ulicy Prądzyńskiego 12/14. Udział jest bezpłatny.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 02.03.2012 r. Rejestracja odbywa się w formie elektronicznej pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .Dodatkowych informacji udziela pan Karol Wieczorek, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., tel. +48 883 244 021.

Aktualności