kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

PIMOT niesie radość niepełnosprawnym dzieciom

8 października 2011r. odbył się integracyjny piknik „Extra Jest”. Charytatywna impreza została zorganizowana z myślą o dzieciach niepełnosprawnych. Przemysłowy Instytut Motoryzacji PIMOT również wziął udział w pikniku, organizując przejażdżki „L” - samochodem przystosowanym do nauki jazdy osób z niepełnosprawnością.

Impreza „Extra Jest” ma na celu zaznajomić dzieci i młodzież z motoryzacją oraz dostarczyć im ekstremalnych wrażeń. Do dyspozycji uczestników była między innymi kula do Zorbingu, Paintball,  ekstremalne przejażdżki samochodami terenowymi po poligonie, przejażdżki  na quadzie. Pokaz umiejętności zaprezentowała także Straż Pożarna.

Ogromną popularnością cieszył się samochód przystosowany do nauki jazdy osób z niepełnosprawnością. Młodzież, pod opieką instruktora Szkoły Nauki Jazdy PIMOT, chętnie sprawdzała się w roli kierowcy. Każdy mógł usiąść za kierownicą i przejechać kilka metrów samochodem z „L” na dachu. Dzieci były z siebie bardzo dumne i świetnie radziły sobie z prowadzeniem Fiata Pandy. Zobaczyły, że niepełnosprawność nie jest przeszkodą, aby w przyszłości zostać kierowcami. Wśród dzieci objawiło się wiele talentów.

Impreza dała niepełnosprawnym dzieciom wiele radości i świetnej zabawy. Największą satysfakcją dla nas był widok ich roześmianych twarzy.

 

Aktualności