Pomagamy spełniać marzenia chorych dzieci

Z wielką radością i przyjemnością wspieramy działania Fundacji Dziecięca Fantazja, jednocześnie wnosząc radość w życie jej Podopiecznych.

Fundacja Dziecięca Fantazja pomaga nieuleczalnie chorym dzieciom, poprzez spełnianie ich najskrytszych marzeń. Każde dziecko, zmagające się z ciężkimi schorzeniami, może opowiedzieć Fundacji o swoim najskrytszym marzeniu. Czasem są to mniejsze, czasem większe pragnienia. Fundacja, wraz z pomocą przyjaciół – firm i indywidualnych darczyńców, stara się spełniać wszystkie fantazje.

Wymarzone prezenty są dostarczane specjalnym „Samochodem marzeń”. Ten kolorowy samochód, jest oklejony logami firm, które wspierają Fundację w spełnianiu dziecięcych fantazji. Także logo PIMOT znalazło swoje miejsce wśród darczyńców i „podróżuje” wraz z samochodem do Podopiecznych Fundacji. "Samochód Św. Mikołaja", bo tak jest nazywany przez pracowników Fundacji, jeździ w różne rejony Polski, spełniając każdorazowo kilka fantazji. Chore dzieci czekają na te odwiedziny z nadzieją, a samochód jest wszędzie witany z ogromną radością i uśmiechem.

Aktualności