kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

Zaproszenie na Piknik Rodzinny - Miasteczko Ekojazdy

W dniu 11 czerwca zapraszamy Państwa z całymi rodzinami na Agrykolę do udziału w wyjątkowym wydarzeniu poświęconym ekonomicznej i ekologicznej jeździe - Rodzinnym Pikniku Ekologicznej i Bezpiecznej Jazdy, organizowanym w ramach akcji Eko Jazda - Ale Jazda.

Impreza będzie miała charakter plenerowy, wystawią się na niej najważniejsze polskie instytucje dbające o bezpieczeństwo jazdy oraz promujące ekologiczne i ekonomiczne paliwa.

Przemysłowy Instytut Motoryzacji (PIMOT) zaprezentuje swoje stanowisko, gdzie będą mogli się Państwo zapoznać z prawidłami bezpiecznej i ekologicznej jazdy.

W ramach projektu GasHighWay: „Promocja Paliw Gazowych: gazu ziemnego i biogazu jako paliw transportowych w Europie” będzie możliwość uzyskania kompleksowej informacji na temat taniego i ekologicznego paliwa jakim jest gaz ziemny(CNG).

Ponadto zaprezentujemy rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa w pojazdach (wagę pokazującą przeciążenie działające na człowieka podczas wypadku, stanowisko do instruktarzu zapinania dzieci w fotelikach, głowę na pochylni – pokazanie siły bezwładności oddziaływującej na kierowcę i pasażerów pojazdu w czasie kolizji drogowej.

Będzie można również zobaczyć filmy z samochodowych testów zderzeniowych „crash test” przeprowadzanych w PIMOCIE.

Na naszym stanowisku będziemy gościć również ekspertów z portalu cng.auto.pl. Zaprezentują oni najnowsze rozwiązania związane z rynkiem CNG w Polsce.

Będzie można zobaczyć pojazd z fabryczną instalacją CNG - Opel Zafira A 1.6 oraz sprężarkę do przydomowego tankowania gazu ziemnego (CNG) - produkcji firmy MotorJikov.

Równie bogato zapowiadają się inne stanowiska pikniku.

Imprezie będzie towarzyszył VIII Supertest Ekonomii – największy i najbardziej znany rajd ekologiczny w Polsce. Zwycięża w nim auto, które przejedzie wyznaczoną trasę przy poniesieniu najniższych kosztów (liczy się cena paliwa i jego zużycie). W zeszłym roku cztery pierwsze miejsca w klasyfikacji generalnej zajęły samochody zasilane sprężonym gazem ziemnym (CNG).

KIEDY i GDZIE?

11 czerwca 2011 w godzinach 10:00 – 18:00

Warszawa, Park Agrykola

link: www.akademiaekojazdy.pl

Aktualności