kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

Daj sygnał kierowcy. Noś odblaski. Włącz myślenie

W okresie jesienno – zimowym Sekretariat KRBRD realizuje kampanię społeczną pod hasłem „Moda na odblaski. Włącz myślenie”. Jest to okres szczególnie trudny dla niechronionych uczestników ruchu drogowego, z uwagi na szybko zapadający zmrok i pogarszające się warunki atmosferyczne, które często są przyczyną wypadków drogowych z udziałem pieszych, rowerzystów, dzieci czy seniorów.

„Daj sygnał kierowcy. Noś odblaski. Włącz myślenie”

W dniach 10-12 grudnia br. w telewizji pojawi się specjalny 30 – sekundowy spot pod hasłem „Daj sygnał kierowcy. Noś odblaski. Włącz myślenie”. Spot będzie emitowany w TVP, TVN oraz innych stacjach telewizyjnych - regionalnych i lokalnych, a docelowo również na antenach stacji zagranicznych. Emisje rozpoczną się w tygodniu poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia na antenie TVN, w styczniu na antenie TVP.

Ta bardzo silna kampania pozwoli na wyróżnienie jej wśród innych komunikatów promocyjnych i dotarcie z przesłaniem akcji do blisko 70% osób
z grupy celowej, czyli ponad 23 mln ludzi dzięki emisji 1005 spotów w stacjach, które zapewnią najlepsze i najszersze dotarcie do grupy docelowej 16+. Częstotliwość na poziomie 4,1 (liczba kontaktów z komunikatem reklamowym podczas trwania kampanii) zapewni wysoki poziom zapamiętania komunikatu.

Wychowanie komunikacyjne

Wcześniej, od listopada, w 13 dużych i małych miastach w Polsce przeprowadzone zostały 45-minutowe zajęcia dla dzieci w wieku 7 – 10 lat (klasy 1 – 4), w wybranych szkołach podstawowych. Wzięło w nich udział ponad 1000 dzieci. Otrzymywały one materiały odblaskowe: opaski, szarfy, kolorowe kodeksy, pakiety naklejek odblaskowych, brały także udział w konkursach z nagrodami. Akcję wspierały Komendy Wojewódzkie Policji.

Aktualności