kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

Łukasiewicz - PIMOT włącza się w akcję „Twoje Światła – Nasze Bezpieczeństwo”

Łukasiewicz – PIMOT partnerem akcji „Twoje Światła – Nasze Bezpieczeństwo”. Kampania ma na celu zwrócenie uwagi kierujących na zagrożenia związane z nieprawidłowym oświetleniem pojazdów. Jest to istotne zwłaszcza jesienią, gdy pogarsza się widoczność na drogach.

Podobnie jak w ubiegłych latach, kierowcy w ramach akcji będą mogli bezpłatnie sprawdzić stan oświetlenia swoich pojazdów na wybranych stacjach kontroli. W Stacji Kontroli Pojazdów Łukasiewicz – PIMOT przy ul. Jagiellońskiej 55 bezpłatne sprawdzenie świateł będzie możliwe w dniach: 23.10, 6.11 i 20.11 w godz. 07.30 – 14.00! Zapraszamy!

Inicjatorem kampanii jest Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji wspólnie z Instytutem Transportu Samochodowego. Szczegółowe informacje oraz lista wszystkich stacji kontroli pojazdów znajdują się na stronie: https://www.policja.pl/pol/aktualnosci/195250,TwojeswiatlaNaszebezpieczenstwo.html.

Aktualności