kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

Pożegnanie Zastępcy Dyrektora ŁUKASIEWICZ – PIMOT ds. Rozwoju i Wdrożeń

W dniu 29 lipca Dyrekcja i Pracownicy Sieci Badawczej Łukasiewicz – Przemysłowego Instytutu Motoryzacji uroczyście pożegnali pana mgr. inż. Bogusława Pijanowskiego, który pełnił funkcję Zastępcy Dyrektora ds. Rozwoju i Wdrożeń.  Dyrektor Pijanowski zakończył tym samym pracę zawodową i przeszedł na zasłużoną emeryturę.

Pan Bogusław Pijanowski był zawodowo związany z Przemysłowym Instytutem Motoryzacji przez przeszło 40 lat. Swoją współpracę z PIMOT rozpoczął w 1978 roku na stanowisku Konstruktora. W kolejnych latach pełnił wiele funkcji, m.in. Głównego Mechanika, Kierownika Laboratorium Elektroniki i Akustyki oraz Laboratorium Badań Silników, a także Redaktora Naczelnego Wydawnictwa Naukowego PIMOT.

W 2011 roku objął stanowisko Zastępcy Dyrektora ds. Motoryzacji, a od roku 2015 pełnił funkcję Zastępcy Dyrektora ds. Rozwoju i Wdrożeń. Jest również autorem książek o tematyce motoryzacyjnej oraz współtwórcą 18 wynalazków, na które zostały udzielone patenty.

Aktualności