kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

W PIMOT podpisano list intencyjny dotyczący KOMON

W środę 22. sierpnia w Przemysłowym Instytucie Motoryzacji podpisano list intencyjny dotyczący zawiązania konsorcjum na rzecz utworzenia Krajowego Ośrodka Mobilności Osób Niepełnosprawnych (KOMON). Projekt KOMON wpisuje się w rządowy program Dostępność Plus.

Konsorcjum zawiązano pomiędzy Przemysłowym Instytutem Motoryzacji, Centralnym Instytutem Ochrony Pracy – Państwowym Instytutem Badawczym, Instytutem Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera, Mazowieckim Wojewódzkim Ośrodkiem Medycyny Pracy oraz Stowarzyszeniem Pomocy Niepełnosprawnym Kierowcom SPiNKa. Ma ono na celu przystąpienia do wspólnego przedsięwzięcia, którym będzie zorganizowanie, powołanie i prowadzenie Krajowego Ośrodka Mobilności Osób Niepełnosprawnych (KOMON) z siedzibą w Przemysłowym Instytucie Motoryzacji w Warszawie.

Celem powołania Krajowego Ośrodka Mobilności Osób Niepełnosprawnych jest wsparcie aspiracji osób z niepełnosprawnościami, w szczególności narządów ruchu i słuchu, w ich dążeniu do uzyskania jak największego stopnia mobilności indywidualnej, a przez to stworzenie im lepszych warunków do aktywności zawodowej i społecznej.

 

Aktualności