kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

PIMOT współorganizatorem Green Gas Poland

Przemysłowy Instytut Motoryzacji objął funkcję współorganizatora Green Gas Poland – I Międzynarodowej Konferencji Producentów Biogazu i Biometanu. Wydarzenie odbędzie się w dniach 11-12 września w Warszawie.

I Międzynarodowa Konferencja Producentów Biogazu i Biometanu jest nową, rozszerzoną formułą Forum Biogazu, organizowanego w latach 2013-2017 przez Unię Producentów i Pracodawców Przemysłu Biogazowego. W ramach dwudniowego wydarzenia odbędą się debaty na najważniejsze, aktualne tematy związane z wyzwaniami, perspektywami i szansami stojącymi przed polską i europejską branżą biogazową i biometanową. Towarzyszyć im będą prelekcje, wykłady i dyskusje.

Tematyka Green Gas Poland będzie się koncentrować wokół takich zagadnień, jak m.in.: najnowsze regulacje prawne dotyczące funkcjonowania w branży biogazowej, perspektywy związane z wykorzystaniem biometanu i biowodoru, optymalizacja sprzedaży energii oraz rozwiązania technologiczne dla instalacji produkujących biogaz i biometan.

Szczegółowe informacje na temat konferencji można znaleźć pod adresem: http://greengaspoland.pl/

Aktualności