kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

PIMOT sygnatariuszem „Partnerstwa na rzecz dostępności”

W poniedziałek 23. kwietnia w Centrum Nauki Kopernik odbyła się konferencja „Dostępność Plus 2018-2025” z udziałem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, podczas której podpisano „Partnerstwo na rzecz dostępności”. W gronie sygnatariuszy znalazł się również Przemysłowy Instytut Motoryzacji - dokument w imieniu Instytutu podpisał Dyrektor PIMOT Witold Luty.

Konferencja zainaugurowała rządowy program Dostępność Plus,który ma ułatwić m.in. osobom z niepełnosprawnościami, seniorom i kobietom z dziećmi poruszanie się w przestrzeni publicznej. Wdrożenie programu pomoże usunąć bariery infrastrukturalne i prawne, zwiększając szanse osób o szczególnych potrzebach na samodzielne i niezależne funkcjonowanie.

Podczas wydarzenia doszło do podpisania deklaracji „Partnerstwa na rzecz dostępności”. Sygnatariuszami byli przedstawiciele organizacji pozarządowych, samorządów terytorialnych, szkół i uczelni, przedsiębiorców i innych podmiotów.

Aktualności