kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

Archiwum Motoryzacji – zapraszamy do publikacji i lektury

Kwartalnik naukowy The Archives of Automotive Engineering - Archiwum Motoryzacji poszukuje do współpracy nowych autorów. Czasopismo jest wydawane przez Wydawnictwo Naukowe PIMOT.

The Archives of Automotive Engineering - Archiwum Motoryzacji to kwartalnik naukowy poświęcony zagadnieniom związanym z konstrukcją, badaniami, wytwarzaniem, eksploatacją pojazdów samochodowych oraz bezpieczeństwem. W czasopiśmie ukazują się artykuły z obszarów: pojazdy, bezpieczeństwo transportu oraz paliwa i energia odnawialna.

Kwartalnik istnieje od 1996 r. Został powołany z inicjatywy Polskiego Towarzystwa Naukowego Motoryzacji. Obecnie wydawany jest przez Przemysłowy Instytut Motoryzacji w Warszawie. Od 2011 roku czasopismo ukazuje się w pełni w języku angielskim. Artykuły publikowane są również po polsku i we wszystkich językach narodowych Autorów. W skład Rady Naukowej czasopisma wchodzą Profesorowie reprezentujący międzynarodowe środowisko akademickie. Kwartalnik dystrybuowany jest do kilkuset ośrodków naukowych w Polsce i na świecie.

Zachęcamy do współpracy!

Aktualności