kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

P.o. Dyrektora PIMOT Karol Zielonka gościł w Pałacu Prezydenckim

Prezydent RP Andrzej Duda otworzył w środę w Pałacu Prezydenckim konferencję „Technologie przyszłości – Elektromobilność”. Wśród gości wydarzenia znalazł się również p.o. Dyrektora Przemysłowego Instytutu Motoryzacji Karol Zielonka.

W środę 17 stycznia, w Pałacu Prezydenckim odbyła się konferencja pt. „Technologie przyszłości. Elektromobilność”. Było to już drugie spotkanie ekspertów w ramach cyklu poświęconego kluczowym technologiom jutra.

- Czy elektromobilność jest ważna? Szanowni Państwo, ja bym powiedział, że jest bardzo ważna – powiedział prezydent RP Andrzej Duda, dodając, że Polska ma nie tylko wieloletnią tradycję produkowania pojazdów elektrycznych, ale ma także w tym zakresie i sukcesy. Prezydent podkreślił również, że elektromobilność to szansa na zmniejszenie emisji szkodliwych substancji do powietrza, jak również na rozpędzenie polskiej gospodarki.

W gronie uczestników konferencji znalazł się m.in. p.o. Dyrektora Przemysłowego Instytutu Motoryzacji Karol Zielonka.  Dyskusji ekspertów przysłuchiwali się także m.in. Zastępca Szefa KPRP Paweł Mucha, ministrowie Adam Kwiatkowski, Andrzej Dera, Grażyna Ignaczak-Bandych oraz Doradcy Prezydenta RP.

Aktualności