kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

PIMOT patronem honorowym VII Forum Spalania Biomasy i Odpadów

Przemysłowy Instytut Motoryzacji został patronem honorowym siódmej edycji Forum Spalania Biomasy i Odpadów. Wydarzenie odbędzie się 1 marca 2018 roku w Warszawie.

Forum Spalania Biomasy i Odpadów to coroczna, międzynarodowa konferencja poświęcona wykorzystaniu biomasy i odpadów na cele energetyczne. Wydarzenie obejmuje cykl debat i spotkań, których tematyka porusza najbardziej istotne kwestie dla rozwoju sektora biomasowego oraz podmiotów związanych z branżą WTE (waste to energy).

Zbliżająca się VII edycja Forum, którą Przemysłowy Instytut Motoryzacji objął patronatem honorowym, ma skupiać się na możliwościach rynków biomasy i odpadów – w szczególności na obszarach biznesowych, prawnych i technicznych. Eksperci ocenią potencjał biomasy oraz paliw alternatywnych (RDF, SRF) na rynku i będą dyskutować na temat polityki rozwoju między innymi w świetle rynku mocy, spółdzielni i klastrów energetycznych oraz pakietu zimowego.

VII Forum będzie okazją do zaprezentowania najnowszych i najciekawszych rozwiązań technologicznych w dziedzinie biomasy i odpadów, jak również do debaty w gronie specjalistów.

Aktualności