kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

Ogólnopolska Konferencja Techniczna „Optymalizacja produkcji w branży motoryzacyjnej i lotniczej” − w październiku w Krakowie

Przemysłowy Instytut Motoryzacji objął patronatem branżowym Ogólnopolską Konferencję Techniczną –  „Optymalizacja produkcji w branży motoryzacyjnej i lotniczej”. Wydarzenie stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie dynamicznie rozwijającego się rynku motoryzacyjnego i lotniczego na wiedzę o najnowszych technologiach. Dedykowane jest osobom zarządzającym firmami produkcyjnymi oraz osobom z obszarów szeroko związanych z produkcją, bezpieczeństwem i Utrzymaniem Ruchu. Wykłady ekspertów, prezentacja szerokiego wachlarza rozwiązań wspierających procesy produkcyjne, indywidualne doradztwo merytoryczne, biznesowy networking – to wszystko 26 października w Krakowie.

Zakres tematyczny wydarzenia obejmuje najbardziej aktualne zagadnienia mające wpływ na rozwój branży motoryzacyjnej i lotniczej: od automatyzacji produkcji, optymalizacji utrzymania ruchu, metrologii przemysłowej po systemy IT i bezpieczeństwo. Przedstawione zostaną przedstawione zostaną trendy, innowacje i  rozwiązania najczęstszych problemów, z jakimi borykają się na co dzień osoby zaangażowane w proces produkcji.

Wydarzenie poprowadzą doświadczeni praktycy, którzy są wiodącymi dostawcami know-how dla przemysłu, dlatego uczestnicy, oprócz zapoznania się z nowościami technologicznymi, otrzymają również bezpośrednie wsparcie w zakresie ich wdrożenia.

Prezentacje, case-study i networking

Spotkanie składa się z części konferencyjnej, warsztatów oraz stoisk wystawienniczych, którym towarzyszy networking w gronie przedstawicieli produkcji z kluczowych firm sektora.

W programie m.in:

 • Niezawodność instalacji w kontekście czasów przestojów
 • Pomiary 2d oraz identyfikacja
 • Linie produkcyjne – zintegrowane możliwości sterowania i diagnostyki
 • Mobilne roboty kolaborujące jako przyszłość fabryki 4.0
 • Specjalistyczne środki smarne i szczeliwa
 • Dowody przydatności termowizji na bazie realnych przykładów
 • Audyt efektywności energetycznej pneumatyki. Szukanie potencjału oszczędności.
 • Zastosowania technologii ultradźwiękowej
 • Jak skutecznie połączyć świat automatyki przemysłowej i IT?
 • Monitorowanie i śledzenie zasobów jako narzędzie wspierające podniesienia efektywności produkcji
 • Systemy bezpieczeństwa maszynowego
 • Jak zapewnić bezpieczeństwo w aplikacjach z robotami kolaborującymi?

Praktyczne warsztaty: Środowisko programistyczne mobile planner

Spotkanie będzie znakomitą okazją do poszerzenia wiedzy dotyczącej robotów mobilnych.
Do dyspozycji uczestników oddane zostanie stanowisko demonstracyjne 3i przedstawiające zintegrowane połączenie napędów, robota, systemu wizyjnego i bezpieczeństwa. Na tym przykładzie zaprezentowane zostaną rozwiązania, których podstawą jest integracja, inteligencja, interaktywność w nowoczesnej fabryce.

Szczegóły dotyczące konferencji oraz warsztatów na stronie:
http://www.axonmedia.pl/konferencje/aktualne/optymalizacja_produkcji_branza_motoryzacyjna_lotnicza/

Aktualności