kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

Otwarcie CBTiDP i "Polska Wizja Zero"

W nadchodzących dniach na terenie Przemysłowego Instytutu Motoryzacji odbędą się dwa wyjątkowe wydarzenia. We wtorek, 3 października nastąpi otwarcie Centrum Bezpieczeństwa Transportu i Diagnostyki Pojazdów. Z kolei 4 i 5 października to dni poświęcone konferencji „Polska Wizja Zero”.
 
 
 
Centrum Bezpieczeństwa Transportu i Diagnostyki Pojazdów (CBTiDP) to unikatowa infrastruktura badawcza, której celem będzie wsparcie przemysłu w takich kwestiach jak opracowywanie nowych wyrobów motoryzacyjnych, konstrukcji i badań, związanych z bezpieczeństwem czynnym i biernym, kompatybilność elektromagnetyczna i oddziaływanie motoryzacji na środowisko.
W ramach uroczystego otwarcia CBTiDP zaproszeni goście zapoznają się z możliwościami badawczymi Instytutu – w nowej Hali BLB zaprezentowany zostanie test zderzeniowy. Partnerem wydarzenia jest PZPM (Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego).
 
 
Konferencja „Polska Wizja Zero” odbędzie się w dniach 4 i 5 października. Będzie to czas zaprezentowania możliwości badawczych Instytutu w zakresie badań bezpieczeństwa infrastruktury drogowej. Plan wydarzenia przewiduje zaprezentowanie na torze badawczym PIMOT crash testów. Ponadto, podczas interdyscyplinarnej konferencji poruszone zostaną problemy projektowania i stosowania właściwych urządzeń bezpieczeństwa drogowego oraz bezpieczeństwa prac odbywających się przy aktywnym ruchu drogowym. Omówione zostaną także zagadnienia projektowania i stosowania certyfikowanych urządzeń bezpieczeństwa drogowego, wpływu różnych urządzeń drogowych i nawierzchni na koszty utrzymania.
 

Aktualności