kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

PIMOT i Tankuj24

Przemysłowy Instytut Motoryzacyjny i Tankuj24 rozpoczynają wspólna akcję monitorowania jakości paliw na stacjach w Polsce. W dniu dzisiejszym, 12 września, na terenie Instytutu odbył się briefing prasowy poświęcony tej inicjatywie.

Specjaliści z Przemysłowego Instytutu Motoryzacji przy współpracy z aplikacją Tankuj24 ruszą w Polskę i będą sprawdzać jakość paliw sprzedawanych na stacjach. Ocenie podlegać będzie paliwo oferowane na stacjach współpracujących z Tankuj24. Dzięki temu przedsięwzięciu , użytkownicy aplikacji będą posiadać wiedzę, że paliwo tankowane do ich samochodów jest monitorowane  przez państwowy instytut badawczy.

Przemysłowy Instytut Motoryzacji posiada wieloletnie doświadczenie, odpowiednie zaplecze i niezbędną wiedzę, aby ocenić badane paliwa. Cieszymy się że PIMOT ma możliwość włączenia się w program monitoringu jakości paliw na polskich stacjach – powiedział Bogusław Pijanowski, Zastępca Dyrektora ds. Rozwoju i Wdrożeń w Przemysłowym Instytucie Motoryzacji.

Podczas briefingu prasowego Zastępca Kierownika Laboratorium Analitycznego – Paweł Bukrejewski – zaprezentował przedstawicielom mediów pojazd badawczy przystosowany do badań terenowych, a także przeprowadził pokaz poboru paliwa.

Aktualności